מצב טיסה #39

השבוע במצב טיסה: אוסף ג’אז אתיופי חדש, הוצאה מחודשת להרכב הגראג’-אלט-קאנטרי The Long Ryders ופרידה מהזמרת שרון ג’ונס שהלכה לעולמה ביום שישי האחרון בגיל 60. שמענו גם מהאלבומים החדשים של ג’ון אליס (Cinematic Orchestra), ג’ימי טנור, ה-Olympians, הגיטריסט הארווי מנדל, Goat, דמייאן ג’וראדו וריצ’ארד סוויפט באלבום מחוות, Hidden Orchestra, ג’ים ג’יימס, הופ סנדובל, The Comet is Coming, The Gaslmap Killer ודניאל לנואה.

  • אוסף חדש מבית היוצר של World Music Network מבקר באתיופיה. The Rough Guide To Ethiopian Jazz חוזר לסצנת הג’אז האתיופי עם שילוב של מוזיקאים וותיקים ומוכרים כמו מולאטו אסטטקה ו- אמהוי צגה-מרים גברו לצד קולות חדשים יותר (לא כולם מאתיופיה אגב) כמו הרכב האפרו-ג’אז Budos Band וסמואל יירגה.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/255421299″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

אלבום חדש לג’אזיסט המולטי-אינסטרומנטליסט, ג’ימי טנור. בין המשתתפים ב- Saxentric תוכלו לשמוע גם את המתופף טוני אלן (פלה קוטי)

  • חברי ה- Shadow Band מתגוררים יחד בפילדלפיה ומקליטים בביתם פולק פסיכדלי עדין וקסום, כזה שמושפע מהרכבים כמו הפנטנגל ו-Trees. האווירה והסיפור מזכירים מאוד את Espers, קולקטיב פולק שנולד אף הוא בפילדלפיה. בימים אלה הם פותחים את הופעותיה של Weyes Blood, חברתם ללייבל Mexican Summer. (תודה לאחת ששומעת ששלחה)

  • אי.פי חדש ל-Hidden Orchestra הוא בשורה טובה. Wingbeats מלא בהקלטות שטח של קולות ציפורים. הקליפ שלו הוא סרטון טבע קצר שצולם באיסלנד עם רחפנים.

  • בשנה שעברה ראה אור מארז המרכז הקלטות של המלחין הרוסי מיכאל טריברדייב בשנות ה-60. הוצאת מפוארת שהנגישה את המוזיקה שלו גם מחוץ לרוסיה. בלייבל Earth ממשיכים לנבור בארכיון וביום שישי הקרוב יראה אור פסקול הסרט הסובייטי The Irony of Fate שהלחין טריברדייב ב-1976. לעמוד הבנדקמפ

 

Tracklist:
1 . The Ladder – John Ellis
2 . Heywete – Tesfa Maryam Kidane
3 . Alegntaye – Akale Wube
4 . Cap De Creus – Jimi Tenor
5 . Saturn – The Olympians
6 . I’m Not Gonna Cry – Sharon Jones & Dap Kings
7 . What If We All Stopped Paying Taxes – Sharon Jones & Dap Kings
8 . Buckaroo – Harvey Mandel
9 . Masters Of War – The Long Ryders
10 . Goatfuzz – Goat
11 . Radioactivity – Damian Jurado And Richard Swift
12 . Moonshine – Shadow Band
13 . The Ritual Of Reversal – Hintermass
14 . Wingbeats – Hidden Orchestra
15 . We Ain’t Getting Any Younger – Jim James
16 . Journey Through The Asteroid Belt – Comet Is Coming
17 . In The Dark – The Gaslamp Killer
18 . Satie – Daniel Lanois
19 . Snow Over Leningrad – Mikael Tariverdiev
20 . Salt Of The Sea – Hope Sandoval
21 . City Of Dreams – Bill Fay

תגיות או לא להיות
0 replies on “מצב טיסה #39”