טיסת בוקר #74

טיסת בוקר בספירה לאחור, השבוע עם האלבומים החדשים של ווילי נלסון, Father John Misty, Real Estate, Jake Xerxex Fussell, Tinariwen, Tamikrest, Somi וסינגל ראשון מתוך אלבום שני ל-GospelbeacH. את התכנית חתמנו עם מחווה לזכרו של לבון הלם, המתופף והלב של ה-Band שהשבוע מלאו 5 שנים למותו. הזדמנות להזכיר לכם להאזין לתכניות שירון בן-עמי ואני הקדשנו להם

  • עדיין לא הצלחתי למצוא הרבה מידע על הבחור שעומד מאחורי השם Gold Star. השבוע גיליתי את האלבום שלו בבנדקמפ דרך רשימת ההמלצות השבועית של ספוטיפיי. (שבינתיים עושה עבודה יסודית יותר מלא מעט עורכים מוזיקאליים בשר ודם).

  • ווילי נלסון ממשיך ליצור ולהופיע ויש לו אלבום חדש, God’s Problem Child, שיראה אור בשבוע הבא – יום לפני יום הולדתו ה-84! הסינגל האחרון שלו מלא בנוסטלגיה ומשלב צילומים של נלסון בחווה שלו באוסטין טקסס.

You’ve been down every highway,” he sings. “Burned your shallow bridges. You found forgiveness. You think you’re still a young bull rider, but you look in the mirror and see an old timer.”

אלבום הבכורה של הרכב הקאנטרי רוק, GospelbeacH, היה אחד מהאלבומים האהובים עלי ב-2015. את ההרכב הקים ברנט ריידמייקר מלהקת Beachwood Sparks ובין החברים בליין-אפ הקודם היה גם הגיטריסט ניל קאסל (Chris Robinson Brotherhood, Circles Around the Sun). בשבוע שעבר הם הוציאו סינגל ראשון מתוך אלבום שני שנקרא Another Summer of Love  ויראה אור ביוני הקרוב, בשיאן של חגיגות ה-50 לקיץ האהבה המפורסם מ-1967. אחרי האזנה לאלבום המלא יש למה לחכות ו-GospelbeacH משאירים אותנו בבית עם  הסאונד הרך של הלוראל הקניון והרבה גוד וויבס.

באלבומה החדש של Somi, שנקרא “אפריקה הקטנה” היא חוקרת את השורשים האפרו-אמריקאים בשכונת  הארלם ובפרט בחלק של השכונה שמוכנה “אפריקה הקטנה”. המוזיקה שלה משלבת בין רית’ם אנד בלוז, ג’אז, סול ואפרו-פופ ולאורך האלבום אפשר לשמוע הקלטות שטח שהיא ערכה עם תושבי המקום.

 

Tracklist:
1 . Chimes – Marisa Anderson
2 . Ridge Rider – Judee Sill
3 . Miss You Blues – Mark Knopfler
4 . Canyoneers – Jake Xerxes Fussell
5 . Blue Moon – Gold Star
6 . I Believe In You – Neil Young
7 . Hey Mister That’s Me Up On The Jukebox – Linda Ronstadt
8 . Old Timer – Willie Nelson
9 . Smoochie – Father John Misty
10 . Time – Real Estate
11 . The Gyrls Of Wynter – Neal Casal
12 . You’re Already Home – GospelbeacH
13 . Country Life – Bobby Whitlock
14 . Hard Nose The Highway – Van Morrison
15 . Manhouy Inerizhan – Tamikrest
16 . Imdiwanin Ahi Tifhamam – Tinariwen
17 . Black Enough – Somi
18 . Grease – Flo Morrissey  Matthew E White
19 . When I’m In Your Arms – Ann Peebles
20 . Brown Skin Girl – Leon Bridges
21 . Caravan Of Love – Terry Callier
22 . Sha La La – Al Green
23 . Take Me To The River – Levon Helm
24 . Willie And The Hand Jive – Levon Helm
25 . Don’t Do It – The Band
26 . Sing Sing Sing – Levon Helm And The RCO All Stars
27 . Tennessee Jed – Levon Helm

0 replies on “טיסת בוקר #74”