טיסת בוקר #71

  • קווין מורבי חוזר עם אלבום חדש ורביעי, שנה לאחר אלבומו הקודם, Singing Saw שהיה האלבום האהוב עלי ל-2016. City Music שיראה אור ביוני, נכתב בהשראת נופים עירוניים ולפי מורבי מדובר במעין מיקסטייפ שמקודש לאותן ערים שהוא לא יכול להיפטר מהן, הערים שחיות בתוכו. פתחנו את התכנית עם הסינגל הראשון מהאלבום, Come To Me Now באווירה מורבי-דית.

  • את זמרת הפולק Itasca (קיילה כהן) שמענו כמה פעמים בטיסות הבוקר ואלבומה האחרון, Open to Chance, נכנס לרשימת אלבומי השנה שלי ל-2016. לפני שבוע היא תרמה שיר חדש לפרויקט המבורך, Our First 100 Days, שהחל את דרכו כמחאה לפני הבחירות בארה”ב וממשיך ל-100 ימי הכהונה הראשונים של טראמפ. בכל יום מתפרסם שיר חדש / אאוט-טייק / שיר שטרם ראה אור של אמן אחר וההכנסות הולכות לארגוני עובדים, נשים, מהגרים וסביבה. בעמוד הבנדקמפ תוכלו להאזין לכל מה שהתפרסם עד כה עם שירים של אנג’ל אולסן, רילי ווקר, ביל פיי, Califone ועוד.

  • האלבום החדש של Real Estate בחוץ וכדאי לכם מאוד לשמוע את כולו – מההתחלה ועד הסוף ורצוי בריפיט.

  • לפני שלושה שבועות כתבתי כאן כמה מילים על הפסקול החדש של הסדרה “האיש במצודה הרמה“, המבוססת על ספרו של פיליפ ק.דיק שמציג היסטוריה אלטרנטיבית בה מדינות הציר ניצחו במלחמת העולם השנייה. הפסקול יוצא תחת תחנת רדיו מדומיינת בשם Resistance Radio שמפעילים המורדים שחיים באזור החיץ הכאוטי שנותר בארה”ב וכל השירים הם מחוות לקלאסיקות אולדיס שהיו קיימת ב-1962 – השנה בה מתרחשת העלילה. אחרי הסינגלים של שרון ואן אטן וסם כהן (שמפיק את האלבום ביחד עם Danger Mouse) הגיע הסינגל השלישי של אנג’ל אולסן והמחווה שלה ל- Who’s Sorry Now.

https://www.youtube.com/watch?v=xUxIlLWjkgk

  • אלבום חדש ל- Skyway Man, שם הבמה של ג’יימס וואלס. הוא הוקלט באולפני Spacebomb בוירג’ינה, מגרש המשחקים של המוזיקאי Matthew E White שאף מנגן באלבום על ה- לאפ סטייל. קאנטרי-פולק מהול בחטיבת כלי נשיפה ואווירת סול חמימה.

  • את החלק האחרון של התכנית הקדשנו לזכרו של צ’אק ברי שהלך לעולמו בתחילת סוף השבוע. שמענו את המחוות של הבנד ל-Promised Land ואת ג’רי גרסיה בנד מבצעים את You Never Can Tell בהופעה מאוחרת משנות ה-90 עם ברוס הורנסבי על הקלידים. את השיר של ברי Oh Louisiana גיליתי במקרה לפני כמה חודשים והוא תפס אותי מיד משום שהוא נשמע די שונה מרוב הדברים שלו שהכרתי. ובעיקר הוא הזכיר לי בובי צ’ארלס, כותב שירי רוקנ’רול אחר שהגיע מלואיזיאנה אל הסוואמפ-רוק עם האלבום שהוציא בתחילת שנות ה-70 בוודסטוק.

Tracklist:
1 . Come To Me Now – Kevin Morby
2 . Grassland – Itasca
3 . She – Gram Parsons
4 . Fire And Rain – James Taylor
5 . Show Me – Neil Young
6 . After The Moon – Real Estate
7 . Sins Of My Youth – Tom Petty & The Heartbreakers
8 . California Blue – Roy Orbison
9 . Downhearted – Molly Burch
10 . Who’s Sorry Now – Angel Olsen
11 . Rave On – M. Ward
12 . את באת – תומר ישעיהו
13 . Awake My Body – Alexander
14 . The Front Door – Valerie June
15 . מחוץ לעולם – רועי חרמון
16 . We Both Have Nothing To Fear – Skyway Man
17 . Crazy Love – Paul Simon
18 . Nantucket Island – Willie Wright
19 . Gone Too Far – Allen Toussaint
20 . How Strong Is A Woman – Ann Peebles
21 . Chuckwalk – Chuck Berry
22 . Promised Land – The Band
23 . I Love Her I Love Her – Chuck Berry
24 . Oh Louisiana – Chuck Berry
25 . You Never Can Tell – Jerry Garcia Band

0 replies on “טיסת בוקר #71”