טיסת בוקר #63

  • גיטריסט וסולן ה-Antlers, פיטר סילברמן, בדרך לאלבום סולו ראשון שיקרא Impermanence ויראה אור  ב-24 בפברואר. השבוע ראה אור “ניו יורק”,  הסינגל הראשון מתוכו, שמלווה בקליפ עם צילומי ארכיון ישנים מהעיר. הנה מה שכתב סילברמן על השיר:

“New York” is a lament for a relentlessly impermanent place. It’s a song of estrangement from streets that became unrecognizable in no time, and the end of a dissociation from sounds I’d come to ignore.

I’ve strung together this video from collections of footage archived in the public domain, from open-sourced memories of an obsolete city that maybe never was.

Through reorganizing these aimless images, I found a story of flight from crowded cacophony, a quiet struggle against New York’s stubborn gravitational pull, and a memory just beyond reach.

  • כבר הספקתי לספור כמה קליפים יצאו לשירים מ-Mangy Love, אלבומו האחרון של קאס מקומבס. בכל מקרה, לפני שבוע הגיע עוד אחד. הפעם ל- I’m a Shoe שחותם את האלבום. (מוזמנים לקרוא עליו ברשימת אלבומי השנה שלי)

  • סינגל שלישי ל- Hand Habits הפרויקט של מג דאפי, הגיטריסטית של קוויו מורבי. אלבום הבכורה שלה, Wildly Idle יראה אור ב-10 בפברואר ואחרי שלושת השירים ששמעתי אני מצפה מאוד לשמוע את האלבום המלא.

  • Real Estate הפתיעו השבוע עם סינגל חדש לקראת האלבום הרביעי שלהם, In Mind שייצא ב-17 במרץ.

  • את קולה היפה של שרלוט דיי וילסון שמעתי באלבום האחרון של BADBADNOTGOOD בשיר In Your Eyes ולא ידעתי שבאותה שנה היא הוציאה גם אלבום משלה. לפני יומיים גיליתי את זה דרך הקליפ החדש לשיר Work.

  • גם הזמרת האמריקאית ריאנון גידנס בדרך לאלבום חדש שנקרא Freedom Highway על שם השיר והאלבום המפורסמים של ה-Staple Singers מ-1965. השיר, At The Purchaser’s Option נכתב בהשראת מודעת מכירה מ-1830 שהציעה למכירה אישה צעירה וציינה כבדרך אגב שיש לה גם תינוק בן תשעה חודשים שהוא לבחירת הקונה.

“Last year I came across an advertisement from the 1830s for a young woman; thinking about her, and how she had to maintain her humanity against horrific odds inspired this song named for the end of the ad: ‘She has with her a 9-month old baby, who is at the purchaser’s option.”

Tracklist:

1 . New York – Peter Silberman
2 . Friends Make Garbage – Low Roar
3 . Light Brang – Little Wings
4 . I’m A Shoe – Cass Mccombs
5 . Sun Beholds Me – Hand Habits
6 . Once They Banned Imagine – Drive By Truckers
7 . Before We Begin – Martin Courtney
8 . Darling – Real Estate
9 . את באת – תומר ישעיהו
10 . Your Freedom – Gospelbeach
11 . Love Minus Zero No Limit – Bridget St John
12 . Someday Baby – Bob Dylan
13 . Rainy Day – Shuggie Otis
14 . Work – Charlotte Day Wilson
15 . In Your Eyes – Badbadnotgood & Charlotte Day Wilson
16 . Some People Are Crazy – John Martyn
17 . At The Purchasers Option – Rhiannon Giddens
18 . I’m Still A Man – Willie West
19 . How it Rains – Sister Rosetta Tharpe
20 . Ordinary Joe – Terry Callier
21 . Don’t Know What It Means – Tedeschi Trucks Band
In Memory of Butch Trucks
22 . Trouble No More – Allman Brothers Band
23 . Melissa – Allman Brothers Band
24 . Stormy Monday – Allman Brothers Band

תגיות או לא להיות
,
0 replies on “טיסת בוקר #63”