מצב טיסה #76

  • פתחנו את התכנית עם האלבום החדש של הגיטריסט האמריקאי ביל פריזל Music Is, זה אלבום הסולו הראשון שלו שבו הוא מנגן לבד מאז Ghost Town משנת 2000.

  • בשבוע האחרון צללתי ל- Make Way For Love, אלבומו השני והחדש של המוזיקאי הניו זילנדי, מרלון וויליאמס – אלבום שנולד לאחר הפרידה שלו מהמוזיקאית אלדוס הרדינג.

  • המוזיקאית קרוליין סאלי, שמקליטה תחת השם Caroline Says, הוציאה בסוף השבוע את האלבום No Fool Like An Old Fool. את השיר Sweet Home Alabama (זו לא מחווה ללינרד סקינרד) היא כתבה מנקודת מבט של אדם שמעולם לא עזב את העיר הקטנה שבה הוא נולד, לאחר ביקור בעיר הולדתה, Huntsville באלבמה.

  • די במקרה הגעתי השבוע אל האלבום המופרע והמוזר של Insecure Men, שיתוף פעולה חדש בין סול אדמג’וסקי מ- Fat White Family ו- Ben Romans-Hopcraft. את אלבום הבכורה שלהם הפיק שון לנון ויש בו סאונדים פסיכדליים שמזכירים לרגעים את סיד בארט עם שילוב של אקזוטיקה, גלאם ופופ אייטיזי. שמענו בתכנית את Cliff has left the Building וקליף הוא קליף ריצ’ארד.

  • Videotapesusic הוא שם הבמה של מוזיקאי יפני, מפיק ועורך וידיאו שאוסף קלטות וידיאו יפניות ישנות מכל מיני חנויות נידחות ומקומות שפשטו את הרגל, ומשתמש בהן כחומרי הגלם לקליפים שלו. במאי יראה אור אלבומו Souvenir עם נבחרת משובחת וגדולה של מוזיקאים מיפן.

  • בסוף השבוע ראה אור האלבום המשותף של Woods ושל להקת הפסיכדליה השוודית, Dungen. הוא נולד משיתוף פעולה שלהם בשנה שעברה בפסטיבל Marfa Myths בטקסס של הלייבל Mexican Summer.

  • את נגנית הנבל מרי לטימור גיליתי ב-2016 עם אלבומה At the Damn שהוקלט במעין רוד טריפ אמריקאי ונכנס לרשימת אלבומי השנה שלי. בשבוע שעבר היא הודיעה על אלבומה החדש, Hundreds of Days שיראה אור בעוד כחודשיים. לקראת סוף התכנית שמענו את השיר הראשון שיצא מתוכו.

Tracklist:
1. Bill Frisell – Pretty Stars
2. John Martyn – Go Easy
3. Juanita Stein -I’ll Cry
4. Marlon Williams – Come to Me
5. Michael Nau – Light That Ever
6. Caroline Says – Sweet Home Alabama
7. Insecure Men – Cliff has left the Building
8. Holy Motors – Honeymooning
9. Mystic Braves – Oh So Fine
10.Yuzo Iwata – Gigolo
11. Terry Reid – Season of the Witch
12. Foxygen – San Francisco
13. D.R. Hooker – Forge Your Own Chain
14. Basa Basa – Together We Win
15. VIDEOTAPEMUSIC – Hong Kong Night View
16. Woods & Dungen – Morning Myth
17. Dorothy Ashby – The Moving Finger
18. David Coleman – Drown My Heart
19. Karl Hector & The Malcons – Kaifa Part 1 & 2
20. The Natural Yogurt Band – Lament For Piano
21. Herbie Hancock – Hidden Shadows
22. Flamingods – Majestic Fruit
23. Mary Lattimore – Hello from the Edge of the Earth
24. Karen Dalton – It Hurts Me Too

Photo by Chris Barbalis on Unsplash

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *