תנודות #57

תנודות קפצה לבקר כאן בבלוג עם כמה דברים חדשים שכדאי לכם לשמוע וגם לראות

  • אלבום חדש ושני לצמד The Claypool Lennon Delirium, שהם שון לנון ולס קלייפול (Primus). ואם עד עכשיו מה ששמעתי מהם קצת עבר לידי, הפעם זה תפס. תקשיבו לסינגל הראשון Blood & Rockets (יש גם בגרסה שצל סטיבן קולבר).

  • Stereolab מתקמבקים עם הוצאות מחודשות וסיבוב הופעות – בקיץ אראה אותם בגרין מן. בקרוב תראה אור ההוצאה המורחבת של אלבומם השני Transient Random​-​Noise Bursts With Announcements מ-1993 ושמענו את הגרסה המוקדמת ל-French Disko.

  • תכירו את Sunwatchers, הם יוצרים רוק פסיכדלי אינסטרומנטלי מלא בהשפעות של ג’אז חופשי וספירטואלי, באלבום החודש שלהם Illegal Moves יש אפילו מחווה ל-Ptah, The El Daoud של אליס קולטריין.

  • קוראים לה טיה קרבל, היא מאוקלנד והיא מקליטה תחת השם Spelling. האלבום השני שלה, Mazy Fly יצא לפני שבוע בלייבל Sacred Bones (פולאקזויד, Moon Duo, Amen Dunes ועוד). Under the Sun הוא הקטעים המיוחדים ששמעתי לאחרונה.

  • כשגילי יאלו הופיע לפני שנה בסן פרנסיסקו הוא שמע ברדיו שיר של לאון ברידג’ס והלך בעקבות ההפקה שלו. הוא הגיע למי שאחראי על הסאונד האנלוגי של ברידג’ס, חבורת המפיקים הטקסנית, Niles City Sound וביחד הם הקליטו את האי.פי Made in Amharica שיראה אור במאי. משחק המילים הזה בין אמהרית לאמריקה הוא בדיוק מה שקורה כאן כשהמוזיקה האתיופית של יאלו פוגשת את הפסיכדליה של טקסס. אחד מהמפיקים של Nils City Sound הוא ג’וש בלוק מלהקת הרוק White Denim שגם מתופף בשיר.

  • הרכב הסול-Fאנק הגרמני, ה-Polyversal Souls חזר עם שיתוף פעולה חדש עם עלמיהו אשטה, מגדולי הזמרים האתיופים.

0 replies on “תנודות #57”