מצב טיסה #70

  • ל-יו לה טנגו יש אלבום חדש שיראה אור ב-16 במרץ ומישהו חשב שזה רעיון ממש מגניב לקחת את ארבעת השירים שיצאו מתוכו ולהעלות אותם ביחד לסרטון אחד, כלומר כשהם מתנגנים בו זמנית ביחד… ברור שלקח לי דקה או שתיים להבין שאין שום חלון אחר בדפדפן שמנגן ושגם הספוטיפיי והמדיה פלייר לא מנגנים ועוד חצי דקה לצחוק על החובבנות של מי שהעלה סרטון ולא בדק אותו רק אז להבין את הקטע. בכל מקרה, את השירים עצמם אפשר לשמוע כמו שצריך בספוטיפיי. בתכנית שמענו את הקטע האינסטרומנטלי, You Are Here.

  • סינגל חדש לצמד Moon Duo עם שתי מחוות. את המחווה הראשונה ל- Jukebox Babeשל אלכס וגה כבר שמענו כאן בתכנית הפרוגרסיב לפני כשבועיים. אמש שמענו את המחווה השנייה שהם הקליטו ל-No Fun של איגי פופ והסטוג’ס מחווה שהם התחילו לנגן לאחר ש-BBC6 ביקש מהם להקליט מחווה ליום הולדתו ה-70 של פופ.

  • סינגל ראשון ל-Decemberitsts מתוך האלבום I’ll Be Your Girl שיראה אור גם הוא ב-16 במרץ והוא כבר מועמד לאחת העטיפות היפות של השנה. את האלבום הפיק ג’ון קונגלטון (St Vincent, Swans, אנג’ל אולסן ועוד מלא).

  • ה-Shins הוציאו אמש את The Worm’s Heart שמורכב מגרסאות מחודשות לשירי האלבום Heartworms. ולא רק השם שלו הפוך, שירים שבמקור היו איטיים יותר הוקלטו מחדש בגרסאות מהירות יותר ולהיפך. בתכנית שמענו את הגרסה המהירה של Flipped. בגלל שאין אותו ביוטיוב, קבלו משהו אחר משם.

  • אלבום אוסף חדש של סצנת הג’אז הלונדונית הצעירה יראה אור בקרוב. ב-We Out Here תוכלו לשמוע חומרים חדשים של המתופף מוזס בויד, Shabaka Hutchings הסקסופוניסט של The Comet is Coming, ההרכב Ezra Collective ועוד. שמענו את הקטע, Abusey Junction של Kokoroko שחותם את האוסף.

Tracklist:
1. On the Road Again – Canned Heat
2. Voyage of the Trieste – The Chocolate Watchband
3. Sketches of Brunswick East II – King Gizzard and the Lizard Wizard
4. Dowie Dens of Yarrow – Shelagh McDonald
5. Kaufman’s Blues – Megafaun
6. I Went to the Hospital – Cass McCombs
7. You Are Here – Yo La Tengo
8. No Fun – Moon Duo
9. Severed – The Decemberists
10. The Fear (Flipped) – The Shins
11. The Age of Miracles – The Clientele
12. Before We Begin – Broadcast
13. La Cure – Julien Gasc
14. 12 Volt – Bjørn Torske & Prins Thomas
15. Out of the Shadows – Ikebe Shakedown
16. Get Thy Bearings – Connie Price & the Keystones
17. Down Lit Metropolis – Ill Considered
18. Song for Sinners – Joe Henderson
19. Abusey Junction – Kokoroko
20. The Creator Has a Masterplan – The Souljazz Orchestra
21. Bwaata – Compost
22. Maryan – Robert Wyatt

Photo by Ales Krivec on Unsplash

One reply on “מצב טיסה #70”

Comments are closed.