מצב טיסה #32

אחרי חודשיים עם יום הזיכרון, יומולדת 75 לדילן וספיישל The Band עם ירון בן עמי – שידרתי אתמול תכנית רגילה של “מצב טיסה”. רוב המוזיקה שתשמעו כאן היא מ- 2016 עם אמנים כמו: סטיב גאן, Psychic Ills, קווין מורבי, וויליאם טיילור, אידריס אקמור והפירמידות, BADBADNOTGOOD, קותימן, יאיר יונה, Mop Mop, Mogwai, אנג’ל אולסון ועוד.

  • חודש יוני מביא איתו את סיכומי אמצע שנה – בנוסח “האלבומים הטובים עד כה”. וזו הזדמנות להזכיר, שוב, שקווין מורבי הוציא השנה את Singing Saw, נכון לעכשיו האלבום האהוב עלי ומתוכו השיר הענק הזה. דורתי.

  • הסינגל הראשון מתוך, 6AM אלבומו החדש של קותימן. הוא ישיק אותו מחר (חמישי) במועדון התיאטרון.

  • סינגל חדש למוזיקאי מקליפורניה, Morgan Delt מתוך אלבום שני שעתיד לצאת בקרוב. פופ פסיכדלי מלא בשכבות באפקטים ויחד עם זאת עדין וחלומי. מנה מושלמת של אסקפיזם.

  • הצמד האיטלקי,  Nu Guinea, לקח מקצבים של מתופף האפרו-ביט האגדי טוני אלן וחיבר אותם עם ביטים אלקטרונים לאלבום דיסקו-פאנק עתידני שנשמע כמו אפריקה 2.0.

  • מזל טוב ליאיר יונה, אלבומו “חרב” שהוא פסקול אינסטרומנטלי למלחמת יום כיפור רואה אור היום. מדובר בפרויקט מיוחד, אמיץ וחשוב שיאיר עמל עליו בשנים האחרונות. אתם מוזמנים להאזין לו ולקרוא עליו בהרחבה כאן.

  • הרכב הג’אז האינסטרומנטלי, BADBADNOTGOOD, יופיעו ביום חמישי בבארבי, לרגל אלבומם הרביעי. שמענו מתוכו את Chompy’s Paradise וגם את הקטע Can’t Leave the Night. תודה לאליענה “אחת ששומעת” בן דוד  ששלחה אותו מברלין הרחוקה והפצירה בי לא לחשוב אפילו לרגע לוותר על ההופעה הזו.

  • המוזיקאי, המפיק והדי.ג’י הנורווגי, פרינס תומאס (Prins Thomas) עם האלבום Principe del Norte שיצא לפני 4 חודשים. דיסקו חללי אלקטרוני מלא בקראוטרוק. השמות של הטרקים הם פשוט אותיות. קבלו את E.

https://www.youtube.com/watch?v=JoKTy0z3ye0&list=RDJoKTy0z3ye0#t=35

  • אלבום חדש ל- Mogwai שהוא פסקול לסרט הדוקומנטרי, Atomic: Living In Dread and Promise העוסק בהיסטוריה של נשק גרעיני ושודר ב- BBC.

Tracklist:
1 . All Alone – Psychic Ills
2 . The Drop – Steve Gunn
3 . Dorothy – Kevin Morby
4 . Stranger On The Follow – קותימן
5 . I Don’t Wanna See What’s Happening Outside – Morgan Delt
6 . The Snake Of Addis Ababa – Goat
7 . Budget – Elite Beat
8 . Howls – Nu Guinea
9 . The Hipster – Florian Pellissier Quintet
10 . Quiet Fire – Mammal Hands
11 . Spaceship Earth – Mop Mop
12 . חרב – יאיר יונה
13 . Highway Anxiety – William Tyler
14 . Chompy’s Paradise – Badbadnotgood
15 . Can’t Leave The Night – Badbadnotgood
16 . E  – Prins Thomas
17 . U-235 – Mogwai
18 . Whispering Tenderness – Idris Ackamoor & The Pyramids
19 . Night Express – Black Disco
20 . Lonley Girl – Dorothy Ashby
21 . The Quiet At Night – Mary Lattimore
22 . Attics Of My Life – Angel Olsen

תגיות או לא להיות
,
0 replies on “מצב טיסה #32”