טיסת בוקר #67

  • דילן ממשיך את הטריפ של פרנק סינטרה והאולדיז וחוזר עם אלבום משולש(!). My One and Only Love הוא הסינגל השני מתוך, Triplicate, שיראה אור בסוף מרץ.

  • הלהקה הקנדית, Timber Timbre, חוזרת עם אלבום שישי, Sincerely, Future Pollution שעתיד לצאת ב-7 באפריל. בתכנית שמענו את הסינגל השני מתוכו, השיר שפותח את האלבום, Velvet Globes & Spit.

“After 15 albums, I’ve taken all of my thoughts about the history of racial injustice and created a musical interpretation for modern times. When I started recording in 2015, I had no idea the topics would become even more relevant,”

  • לאחרונה ראה אור החלק השני של אוסף הרגאיי, Studio One Rocksteady Vol. 2: The Soul Of You, שמרכז הקלטות של הלייבל הג’מייקני המפורסם, Studio One. מצאתי בפנים את המחווה הזו לדילן.

https://www.youtube.com/watch?v=RKuP1dBuqeU

  • פחות מחודש אחרי שיצא אלבומם, City Sun Eater in the River of Light, הגיעה להקת Woods להקליט סט לייב מול קהל באולפני הלייבל של ג’ק וויט, The Third Man. בתכנית שמענו את Hollow Home.

  • בדרך חזרה מהתכנית בשבוע שעבר קיבלתי את החדשות שכל דד הד חיכה להן שנים – הגרייטפול דד מוציאים את אחת ההופעות הטובות והמפורסמות שלהם באופן רשמי – סוף סוף. למרות שעשרות הופעות שלהם כבר ראו אור בשנים האחרונות, בארכיון של הלהקה עדיין חסרות לא מעט הופעות. בטי קנטור, שהייתה הסאונדמנית של הלהקה במשך כמה שנים טובות לקחה איתה כמה סלילים כשעזבה ובשנות השמונים, כשנקלעה למצוקה כלכלית פשוט מכרה אותם. אחרי כמה שנים של הליכים משפטים למעלה מ-100 הופעות חזרו לידי הלהקה. ההוצאה הראשונה מתוך הסלילים הללו היא מארז חדש שמרכז 4 הופעות מחודש מאי של 1977. זו שנה שנחשבת לשנת שיא ב-30 השנים שבהן פעלו הדד וחודש מאי בפרט מרכז כמה מההופעות הטובות והאנרגטיות של הלהקה, ערב אחרי ערב. רק לפני כמה שנים כבר יצא מארז עם 4 הופעות מאותו החודש. בין ארבע ההופעות נמצאת גם ההופעה של הדד באוניברסיטת קורנל בניו יורק בשמונה במאי. עבור דד הד רבים זו ההופעה הטובה ביותר שלהם, חלק מהם נחשפו ללהקה לראשונה דרך הבוטלג הפופולארי שלה, שניתן עדיין למצוא ברשת באיכות טובה. לכבוד חגיגות ה-40 לשנת 1977 במאי הקרוב יראה אור גם המארז וגם ההופעה בקורנל באופן עצמאי על גבי דיסקים ו-4.5 תקליטים למיטיבי לכת.

Tracklist:
1 . My One And Only Love – Bob Dylan
2 . Rebecca – The Grails
3 . Velvet Gloves And Spit – Timber Timbre
4 . The Girl Who Loved Islands – Maria Anderson
5 . Goodbye Vibrations – Bill Baird
6 . בואי נחמה – אלון עדר ולהקה
7 . Springtime Of The Year – Kacy & Clayton
8 . Beaucoups Of Blues – Ringo Starr
9 . The Last Thing On My Mind – Joan Baez
10 . Keys To The Kingdom – The Band Of Heathens
11 . Isabel’s Daughter – Jayhawks
12 . Rose Of Cimarron – Poco
13 . You’ve Been In Love Too Long – Bonnie Raitt
14 . Cul De Sac – Van Morrison
15 . Twelve String Mile – Otis Taylor
16 . Hey Bebe – Rhiannon Giddens
17 . Family Affair – Sly & The Family Stone
18 . Look At What The Light Did Now – Matthew E White & Flo Morrissey
19 . Daylight – RAMP
20 . מה השתנה – קרולינה
21 . Tame In The Water – Hannah Williams And The Affirmations
22 . Troubles Of The World – Brother Samuel Cheatam
23 . I Shall Be Released – The Heptones
24 . Have Some Mercy – Delroy Wilson
25 . Never Seen Such Good Things – Devendra Banhart
26 . Hollow Home – Woods
27 . Zionsville – Khruangbin
28 . They Love Each Other – Grateful Dead

תגיות או לא להיות
0 replies on “טיסת בוקר #67”