טיסת בוקר #64

  • אלבום חדש ליוצר האמריקאי, Wooden Wand, שם הבמה של James Jackson Toth, יראה אור בסוף אפריל. ב- Clipper Ship מנגנים לצדו מוזיקאים רבים, ביניהם ג’ים בייקר (Califone, Iron & Wine) וג’יימס אלינגטון, (שמנגן באלבומו החדש של מייקל צ’פמן). בסינגל הראשון משתתף מתופף להקת Wilco, גלן קוטצ’י, על כלי ההקשה.

  • את Hiss Golden Messenger אפשר לשמוע לא מעט בטיסות בוקר ובשנה שעברה הם הוציאו את האלבום Heart Like a Levee שנמצא ברשימת אלבומי השנה שלי. השבוע הם השתתפו בפרויקט ה-Lagniappe Sessions של הבלוג Aquarium Drunkard שבו מבצעים אמנים מחוות לשירים אהובים מאוסף התקליטים שלהם. אם.סי טיילור, האיש מאחורי Hiss Golden Messenger הקליט את שני השירים לפרויקט באריזונה – מחווה לשיר המסורתי, Traveling the Highway Home וביצוע ל- Flags and Banners של להקת Faces משנת 1973. הנה מה שהוא כתב על השיר:

“Flags and Banners” is a tune co-written by Rod Stewart and Ronnie Lane. It appears on the Faces album Ooh La La, though my favorite version of it appears on a compilation of BBC recordings that Ronnie made with his band Slim Chance after leaving the Faces. If you can find that version, listen to it. Ronnie remains one of my biggest inspirations at a time in my life when I’d be hard pressed to name any other idols. I have very few now. But he did things his own way, in his own style, even if it meant throwing it all away.”

להאזנה

  • משהו אחר שקשור לקינקס: באמצע השעה הראשונה שמענו את להקת American Wrestlers מבצעת את David Watts, השיר שפותח את Something Else by The Kinks שיחגוג 50 בספטמבר. המחווה הזו היא חלק מאלבום מחוות לאלבום כולו מבית היוצר של המגזין Mojo. משם המשכנו עם ריי דיוויס, סולן וגיטריסט ה-Kinks שיוציא באפריל את האלבום Americana. דיוויס חבר ללהקת הקאנטרי-רוק ה-Jayhawks שמלווה אותו באלבום ובתכנית שמענו את הסינגל הראשון מתוכו, Poetry.

  • להקת הקאנטרי-רוק הטקסנית, Band of Heathens, הוציאה לאחרונה את אלבומה החמישי, Duende. שמענו את את Green Grass of California שחותם את האלבום – לא מצאתי את הביצוע משם, אז הנה הוא בהופעה עם כמה מילים על הסיפור מאחורי השיר.

Tracklist:
1 . Morning Dove – Julie Byrne
2 . Miss You Blues – Mark Knopfler
3 . Champagne And Strawberries – The Aprons
4 . Keep On Sailing – Iain Matthews
5 . על קצות האצבעות – אלי רוזן
6 . Mexican Coke – Wooden Wand
7 . Flags And Banners – Hiss Golden Messenger
8 . David Watts – American Wrestlers
9 . Poetry – Ray Davies
10 . Lovers Of The Sun – Jayhawks
11 . Green Grass Of California – The Band Of Heathens
12 . California – Tom Petty
13 . California Stars – Wanda Jackson
14 . You Loved Him Once – Conor Oberst
15 . The Magician – Andy Shauf
16 . If The Sun Stops Shinin’ – Damien Jurado & Richard Swift
17 . Shame – Bill Fay
18 . Silver John – This Is The Kit
19 . One Fine Day – Aaron Neville
20 . Pearl Of The Quarter – Steely Dan
21 . This Morning – Clinton Fearon
22 . Chatty Chatty Mouth – Gladiators
23 . It’s All Over Now – Ry Cooder
24 . Blue Juice – Jimmy Mcgriff
25 . Eyes Of Love – The Edge Of Daybreak
26 . I’d Rather Be Alone – Eli Paperboy Reed
27 . The Love We Almost Had – Rhiannon Giddens
28 . Blues So Bad – Levon Helm
29 . Tennessee Jed – Grateful Dead

תגיות או לא להיות
0 replies on “טיסת בוקר #64”