מצב טיסה #56

  • סינגל חדש לגיטריסטית Hand Habits (מג דאפי) כחלק מפרויקט של הלייבל Saddle Creek שכולל מוזיקה חדשה מאמנים שלא בהכרח חתומים בלייבל – הרעיון הוא לחבר בין האמנים לבין הסצנה המקומית שבה הם פועלים. הריליס השלישי בסדרה הוא מג דאפי שהחלה את דרכה בניו יורק וניגנה עם Meg Bog ועם הלהקה של קווין מורבי. בתחילת השנה היא הוציאה את אלבום הבכורה שלה, Wildly Idle.

  • מג דאפי מנגנת גם ב- A Deeper Understanding , אלבומם החדש של The War on Drugs שצפוי לצאת בסוף החודש. בשבוע שעבר ראה אור הסינגל הרביעי מתוכו, Pain וכאן אפשר לצפות בביצוע שלהם לשיר אצל ג’ימי קיימל. (מג משמאל על הגיטרה האקוסטית)

https://www.youtube.com/watch?v=gmhT2EqGmbY&t=195s

  • כריס הילמן (Byrds, The Flying Burrito Brothers) מחלוצי הקאנטרי רוק, בדרך לאלבום סולו אחרי יותר מעשור. האלבום Bidin’ My Time ייצא בסוף ספטמבר ומשתתפים בו חבריו לבירדס, דיוויד קרוסבי ורוג’ר מקגווין. טום פטי הפיק אותו והילמן מבצע בו את שירו של פטי, Wildflowers, ששמענו בתכנית

  • על אלבום הבכורה של זמרת הקאנטרי מרגו פרייס המלצתי כאן ברשימת אלבומי השנה שלי ל-2016. יש לה אי.פי חדש בשם Weakness ו-Paper Cowboy ששמענו בתכנית מתחיל כשיר קאנטרי רגוע ומתפתח לג’אם יפה. לא מצאתי את גרסת האי.פי ביוטיוב אז קחו את הביצוע בהופעה ב- Farm Aid.

  • בשבועות האחרונים אני משמיע בתכנית את האלבום חדש ל-Chris Robinson Brotherhood להקת הג’אם של כריס רובינסון והגיטריסט ניל קאסל. זה האלבום השלישי שלהם בתוך שנתיים ולטעמי הוא טוב יותר מהשניים הקודמים. לפני כחודש, כריס רובינסון התראיין לרולינג סטון וסיפר על האלבום, Barefoot in the Head ועל החוויה להפיק אותו לבד.

  • המוזיקאית גבי הרננדז הוציאה לאחרונה את אלבומה השלישי, Spirit Reflection. בין המשתתפים כמה נציגים בולטים של הסצנה בלוס אנג’לס כמו נגן הסקסופון הגדול קאמאסי וושינגטון והמפיק דקסטר סטורי.

Tracklist:
1. Unknown Legend – Neil Young
2. Yr Heart – Meg Duffy
3. Pain – The War on Drugs
4. After the Moon – Real Estate
5. Wheels – The Flying Burrito Brothers
6. Wildflowers – Chris Hillman
7. Only a Broken Heart – Tom Petty
8. Paper Cowboy – Margo Price
9. Stealin’ – The North Mississippi Allsatrs
10. Could Be You – Allah Las
11. Behold the Seer – Chris Robinson Brotherhood
12. Evil is Going On – Luther Allison
13. Let’s Have a Little Talk – Luther Allison
14. Black Orchid – Cal Tjader
15. Entranced – Gaby Hernandez
16. Villa Mariana (De Tarde) – Azymuth
17. Twin Stars of Thence – Sun Ra
18. Vibes from the Tribe – Phil Ranelin
19. Epiphany – Idris Ackamoor & The Pyramids
20. Dark World – Sven Libeak
21. Endz – Sefi Zisling
22. Mish-Ol Damim – אורסולה שוורץ
23. Four For You – Gaussian Curve
24. River – Joni Mitchell

Photo by Jay Mantri on Unsplash

0 replies on “מצב טיסה #56”