מצב טיסה #50

היום בתכנית עם אלבומים וסינגלים חדשים של Wooden Wand, רובין היצ’קוק, Gospelbeach, Nev Cottee, סטיב ארל, לילי מיי, אריאל פינק, Big Blood, Spaceface, אורסולה שוורץ, Tindersitcks ועוד דברים טובים.

  • אחד מהשירים היפים באלבום החדש של רובין היצ’קוק. כאן בגרסת לייב ב- Sawyer Sessions

  • לזמר הקאנטרי הוותיק, סטיב ארל, יש אלבום חדש והוא נשמע רענן, אנרגטי ומלא בתשוקה. זה שיר הנושא, שגם פותח את האלבום – אם אתם רוצים להיות פורעי חוק.

  • אלבום בכורה ללילי מיי, זמרת ונגנית כינור ומנדולינה שליוותה את ג’ק וויט בעבר. אלבומה Forever and Then Some אף ראה אור בלייבל של וויט, Third Man Records.

  • ולשיר שלא יצא לי מהראש בסופ”ש האחרון –  סינגל ראשון של אריאל פינק לקראת האלבום Dedicated To Bobby Jameson שיראה אור בספטמבר.

  • אלבום חדש ל-Big Blood, צמד מוזיקאים וזוג נשוי שחי בפורטלנד ומקליט בעיקר בבית. המוזיקה שלהם לוקחת את הפולק למקומות אפלים, כבדים וניסיוניים. את The Daughters Union אפשר להוריד מבנדקמפ בשיטת שלם כפי רצונך.

  • בסוף החודש יראה אור אחד מהאלבומים שאני הכי מחכה לשמוע השנה. הסשנים של Floating Points במדבר מוהבי. את ההרכב מוביל המוזיקאי, המפיק והדיג’י סאם שאפרד והאלבום החדש נולד מתוך ג’אם במדבר מוהבי לקראת סיבוב ההופעות שלהם בארצות הברית עם האלבום הקודם. הוא תועד גם לסרט, Reflections – Mojave Desert. עד אז מוזמנים להאזין לסט טוב שערך שאפרד.

  • אחרי לידה ארוכה שנמשכה כעשר שנים וכמה סינגלים שכבר אור, הגיע לעולם האלבום של אורסולה שוורץ – פרויקט של חיים רחמני וטליק קורן אדיר. באלבום “קודש​-​חול​-​ים” הם הלחינו שירי משוררים – דוד אבידן, יונה וולך, אריה סיון, אדמיאל קוסמן, אגי משעול ושמעון אדף. אורסולה שוורץ עוטפים את הטקסטים, הלא פשוטים הללו לעיתים, בצלילים קסומים ושורטים והמוזיקה שלהם מתמזגת עם המילים בצורה מיוחדת ושונה מהרבה אלבומים מהסוג הזה.

  • הסרט Minute Bodies הוא מחווה לפרנק פרסי סמית’, חוקר הטבע וחלוץ טכניקת המיקרו צילום שפעל בתחילת המאה ה-20 ובעבודותיו ניסה לחשוף היופי הנסתר של הטבע, כזה שדורש מבט מעמיק ומרוכז מקרוב. הסרט משלב בין צילומים מתוך הסרטים של סמית’ כשעל המוזיקה שמלווה אותו מנצחת להקת Tindersticks בשיתוף פעולה עם מוזיקאים נוספים. הנה קטע מתוכו

  Tracklist:
1. The Circle Game – Joni Mitchel
2. Clipper Ship – Wooden Wand
3. Sayonara Judge – Robin HitchcocK
4. I’ve Got Time – KAK
5. So You Wannabe an Outlaw – Steve Earl
6. Over the Hill and the through the Woods – Lillie Mae
7. Pay Day Give Away – Bill Wilson
8. Sad Country Boy – GospelbeacH
9. It’s Good to be King – Tom Petty
10. Another Weekend – Ariel Pink
11. Be On Your Way – Nev Cottee
12. Lost in a Crowd – Woods
13. Night Time – Kevin Morby
14. Fountains of my Mind – Food
15. Remember a Day – Pink Floyd
16. Evening View – Spaceface
17. Thank You For the Path – Big Blood
18. Kelso Dunes – Floating Points
19. Bardo – Fontän
20. Belo Legalot – אורסולה שוורץ
21. The Space Between the Fish and the Moon – Yazz Ahmed
22. Scarlet Runner – Tindersticks
23. All Washed Up – Hampshire and Foat
24. Good Night – Hayden Pedigo
25. Suzanne – Pearls Before Swine

תגיות או לא להיות
0 replies on “מצב טיסה #50”