מצב טיסה #42

  • הוא חימם את Tame Impala וניגן באלבום האחרון של פול סימון. והוא גם הרכש החדש של הלייבל Anti-. הגיטריסט סטיב מריון שמקליט תחת השם Delicate Steve הוציא לאחרונה את האלבום This is Steve בו הוא מנגן על כל הכלים. הקטע האינסטרומנטלי הזה הוא מעין ספייס-קאנטרי-Fאנק כשהטוויסט מגיע בהפקה שלו.

  • המלאכים השחורים מטקסס חוזרים עם סינגל ראשון מתוך אלבום חדש שייצא באפריל. קוראים לו Death Song ואם מחברים את שם הלהקה לשם האלבום מקבלים את השיר של הוולווט אנדגראונד שעלו שמו הם נקראים: The Black Angel’s Death Song. הסינגל הראשון מתוכו, Currency ראה אור בשבוע שעבר.

  • אלבום חדש ורביעי להרכב הפסיכדליה מפורטלנד, Moon Duo. שמענו בתכנית את The Death Set שפותח את האלבום Occult Architecture Vol. 1. וזה הסינגל הראשון מתוכו.

  • שני הרכבים מעניינים שמגיעים מיפן וגיליתי לאחרונה הם Sundays & Cybele שיוציאו את האלבום Chaos & Systems בשבוע הבא ו- Kikagaku Moyo שהוציאו בשנה שעברה את House in the Tall Grass. פסיכדליה, אסיד פולק חלומי וקראוטרוק.

  • גם בארדו פונד בדרך לאלבום שיצא במרץ ויקרא Under the Pines. השמעתי בתכנית את הקטע האינסטרומנטלי, Effigy שחותם אותו, עם השילוב היפה של הדיסטורשנים וחליל הצד של הסולנית איזובל סולנברגר. היות שהוא עדיין לא זמין ברשת (גם לא בבנדקמפ) הנה הסינגל הראשון והיחיד שיצא כרגע.

  • את נגנית הנבל מרי לאטימור כבר שמענו כמה פעמים בתכנית בחודשים האחרונים ואלבומה At the Dam נכנס לרשימת אלבומי השנה שלי. יש לה אי.פי חדש שנקרא Returned to Earth בקטע ששמענו מתוכו היא מנגנת עם המולטי אינסטרומנטליסט Jefre Cantu-Ledesma. הוא הקולט בג’אם משותף בניו יורק לאחר שהשניים שבו מטיול במדבר של טקסס.

Tracklist:
1 . Nannuflay – Tinariwen
2 . Let The Chalice Blaze – Thievery Corporation
3 . Holy Are You – Electric Prunes
4 . The Mental Traveler – David Axelrod
5 . The Human Abstract – David Axlerod
6 . Blue Rider – Scott Hirsch
7 . Tomorrow – Delicate Steve
8 . Currency – The Black Angels
9 . The Death Set – Moon Duo
10 . Trollkarlen Och Fageldrakten – Dungen
11 . Pula Yetla – Letta Mbulu
12 . Chase The Blues Away – Tim Buckley
13 . Carol Ann – Soft Machine
14 . Ping Pong Dama No Nageki – Yonin Bayashi
15 . Chaos And Systems – Sundays And Cybele
16 . Green Sugar – Kikagaku Moyo
17 . Effigy – Bardo Pond
18 . Funny Thing She Said – Ryley Walker
19 . The Ritual Of Reversal – Hintermass
20 . Borrego Springs – Mary Lattimore
21 . Into The Light – Marisa Anderson
22 . Silver Song – Mellow Candle

0 replies on “מצב טיסה #42”