מצב טיסה #117

Flight Mode 117

  • סינגל חדש של גבע אלון מבצע את Farewell Appalachia של ההרכב הבריטי Stornoway. השיר יצא במסגרת הפרויקט של Dub Mentor בהפקת ליאור סולימן וטל וייס.

  • בתחילת השנה הוציא הגיטריסט והיוצר סטיב גאן את The Unseen in Between, אחד מאלבומיו הטובים ואחד מאלבומי השנה שלי. השבוע ראו אור שני שירים שבסוף נשארו מחוץ לאלבום. שמענו בתכנית את Shrunken Heads.

  • אחרי אלבום הבכורה שלה, Please Be Mine מ-2017, ואחרי האלבום השני שיצא בשנה שעברה, המוזיקאית הטקסנית, מולי בירץ’ וחזרת עם 7 אינץ’. גם כאן הוויב הוא וינטג’, מעושן ורומנטי.

דבנדרה בנהארט חוזר עם אלבום חדש אחרי שנתיים. האלבום MA הוקלט בין קיוטו ללוס אנג’לס, בנהארט שר באלבום גם בספרדית ובפורטוגית ומתארחות לצדו ושתי בניאן וקייט לה-בון. הסינגל הראשון מתוכו הוא Kantori Ongaku שזה “מוזיקת קאנטרי” ביפנית.

  • כבר כמה שבועות שהאלבום של Rose City Band מלווה אותי בדרכים. אין עליו כמעט פרטים ורשימת הנגנים לא מפורסמת. מה שידוע הוא שזה פרויקט חדש של רילפלי ג’ונסון, הפסיכונאוט מאחורי Moon Duo ו-Wooden Shijps. הסאונד של Rose City Band פחות אלקטרוני מהראשונים ופחות כבד מהשניים – הוא מביא איתו את הגיטרות הנוזליות של ג’ונסון עם חיבור יותר שורשי – מוזיקה אמריקאית קוסמית במיטבה, מלאה בתנועה. קחו את הקטע Rivers of Mind שהוא בביט של שיר קאנטרי, עם קריצה ל-Mystery Train, אבל הרכבת ממשיכה לחלל.

  • את קולקטיב הג’אז הבריטי The Quiet Temple מובילים ריץ’ מאצ’ין ודיוק גרווד. יחד עם מארחים מוזיקאים כמו ג’וליאן קופ, וחברים מ-Spiritualized ו-Stereolab. הסינגל הראשון מתוך האלבום שיראה אור ביולי נשמע מבטיח.

  • ויש לו גם מיקס חדש של Moon Duo.

  • הוא עומד מאחורי ההרכבים Karl Hector & The Malcuns ו-Poets of Rhythm והוא ניגן לצדו של Ebo Taylor ולקח חלק בהפקת שניים מאלבומיו. המוזיקאי הגרמני JJ Whitefield הוציא לאחרונה את אלבום הסולו הראשון שלו, Brother All Alone. והוא מלא בכל גרוב.

עקבו אחרי הפלייליסט של התכנית בספוטיפיי – עם המון מוזיקה חדשה

Tracklist:
1. The Grateful Dead – Rosemary (1969 Mix)
2. Laura Veirs – – Mountains of the Moon
3. Dub Mentor feat. Geva Alon – Farewell Appalachia
4. Big Thief – Open Desert
5. Hand Habits – The Book on How to Change Part II
6. Steve Gunn – Shrunken Heads
7. Calexico and Iron & Wine – In Your Own Time
8. Allah-Las – Blueberry Jam
9. Molly Burch – Only One
10. Widowspeak – All Yours
11. Devendra Banhart – Kantori Ongaku
12. Fruit Bats – The Bottom of It
13. The Skiffle Players – Coo Coo Bird
14. Rose City Band – Rivers of Mind
15. The Quiet Temple – The Last Opium Den (On Earth)
16. EABS – Leszy
17. Azmari – Dolmus
18. JJ Whitefield – 14/08
19. The Whitefield Brothers – Prowlin’
20. Greg Foat – The Mage
21. Gaussian Curve – Impossible Island
22. MONO – Dream Odyssey
23. Aaron Neville – One Fine Day

Photo by Rucksack Magazine on Unsplash

0 replies on “מצב טיסה #117”